#1 2010-11-01 10:52:20

rG1

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 8
Punktów :   

Jak rozwinąć Szamana Healera !

Witam Dziś chciałem napisać,jak rozwinąć Szamana Healera do PvP i nie tylko .. Ponieważ jako ja kitkat3 bawiłem sie kiedyś w szamana 
No to tak zaczynamy:
Szaman Healer

-Szaman Healer (leczący) jest mało powszechną klasą postaci. Większość ludzi woli grać Szamanem Smokiem. Healera można wykorzystać również na dwa sposoby, czyli do grania i do bufowania. U Szamana Leczącego najważniejsza jest inteligencja, która zwiększa wartość obrażeń poszczególnych umiejętności.

Umiejętności:

-Do buffa: Tu zaczynamy od Leczenia, które natychmiastowo regeneruje ilość życia (HP), usuwa negatywne efekty (spowolnienie, ogłuszenie, otrucie). Następnie punkty dodajemy do Zwinności, zmniejsza ona czas regeneracji innych skili oraz zwiększa szybkość poruszania się. Trzecim skillem jest natomiast Zwiększenie Ataku, które zwiększa wartość ataku fizycznego.
Skille Szamana Healera

Statystyki:

Do gry: Najczęściej stosowany rozkład u healera to 2 do inteligencji i 1 do witalności po osiągnięciu 90 w obydwu statystykach dodajemy do zręczności.

Do bufa: To samo co u Smoka czyli: dodajemy wszystko w inteligencje czyli 3 inteligencji co lvl, a później maksujemy witalność i zręczność.
Krótkie uzasadnienie tego buildu - jest to typowo szamanka bufująca, nie nadaje się ona do samodzielnego expienia, gdyż sobie nie poradzi.

Build healer:

- leczenie,
- zwinność,
- przywołanie błyskawicy,
- błyskawiczny rzut,
- burzowy szpon,
- podwyższenie ataku,

Szamanka dobra do pt, samodzielne expienie ma trochę utrudnione gdyż z 1 czarem nie zdziała zbyt wiele.

Optymalny build, który moim zdaniem sprawdza się dość dobrze:

- leczenie,
- przywołanie błyskawicy,
- zwinność,
- błyskawiczny rzut,
- burzowy szpon,
- podwyższenie ataku,

Szamanka z tym buildem, jest w stanie exp. samodzielnie jak i w grupie. Bardzo dobrze radzi sobie w PvP. Zwinność daje możliwość szybkiego przemieszczania się a co za tym idzie uciekniemy przeciwnikowi na znaczną odległość. Ponieważ healer ma skile zasięgowe, jest w stanie trafić każdego, a jak nam jeszcze wejdzie ogłuszenie, to wtedy spokojnie jesteśmy w stanie się uleczyć i bić dalej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
koko21 showup