#1 2010-11-01 10:53:37

rG1

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 8
Punktów :   

Ninja archer Sposub rozbudowania

Witam ... W dziesiejszym poradniku ( to juz 3 dzis xD ) napisze dla was FORUMOWICZE ORAZ PRO GAME'RZY .
Dziś przedstawie Ninje Archera  A wiec tak:
Ninja Archer jest postacią niesamowicie dobrą do pojedynków. Samotne expienie może być nie tyle co trudne, ale bardzo żmudne. Ninja zazwyczaj pełnią role Lurów (Polega to na ściąganiu potworów za pomocą łuku do swojej grupy). Umiejętności Łucznika można rozwijać na kilka sposobów.
Umiejętności:

W zależności od tego czy nasza ninja będzie służyła za lura czy do samotnej gry musimy wybrać dla niej odpowiednie umiejętności. Różnica pomiędzy Lurem a samotnikiem widać np. po szybkości wbijania lvl. Lur nie musi martwić się o sprzęt, gdyż ten potrzebny mu jest dopiero na wyższych poziomach, zaś gracz nastawiony na samotną rozgrywkę musi na bieżąco wraz ze wzrostem lvl uzyskiwać coraz to lepsze rzeczy.

Umiejętności dla lura rozwijamy następująco: Na początku Bezszelestny Chód, daje nam to większą prędkość poruszania się. Następnie Skill, który ma większy zasięg rażenia, np. Ognista Strzała lub Trująca Strzała. Jako 4 umiejętność dodajemy w Powtarzalny Strzał. Należy pamiętać że ten build jest nastawiony głównie na lurowanie, więc stawianie go na nowo otwartych serwerach jest nieopłacalne ze względu na znikomą ilość wysokich lvl.

Dla Samotnika umiejętności wyglądają nieco inaczej. Na początku proponuje wyłożyć punkty na Ognistą Strzałę lub Trującą Strzałę, obojętnie w jakiej kolejności chodź bardziej polecałbym tutaj pierwszą opcje. Jako 3 skill powinniśmy wybrać sobie Powtarzalny Strzał. Następnie Deszcz Strzał i na koniec Bezszelestny Chód. Taki rozkład umiejętności pozwoli nam na samotną rozgrywkę oraz przy większym lvl pozwoli nam zmierzyć się z innymi graczami w pojedynkach (Szczególnie polecanym skillem jest tutaj Trująca Strzała, która ogłusza przeciwnika i ma duże szanse na otrucie).



Skille Ninji Archer

Statystyki:

Tutaj też musimy się dostosować czy dana postać będzie służyła nam jako lur czy do samotnej rozgrywki. Do lura polecane jest rozdawanie statystyk: max Witalność -> max Zręczność -> max Siła. Z racji tego że nie potrzebujemy zadawać dużo obrażeń nastawiamy się szczególnie na Ilość życia oraz Uniki.

Samotny Archer powinien tutaj dobrze się zastanowić nad punktowaniem statystyk. Nie ma najlepszego sposobu na zbudowanie porządnego Archera bo to od nas zależy jak chcemy grać. Przedstawię tutaj parę typów buildów:
1 Witalność : 1 Zręczność - Zapewnia nam to sporą ilość życia i obronę oraz niezłe obrażenia
2 Zręczność : 1 Witalność – Duże Uniki oraz Obrażenia, lecz mała ilość życia
1 Zręczność : 1 Siła -> max Witalność – Bardzo duża ilość obrażeń lecz mała ilość życia oraz obrony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pro-priv-forum.pun.pl